دکتر لوکس دکتر لوکس

روش های ارسال کالا در داروخانه آنلاین دکترلوکس


روش های ارسال کالا در داروخانه آنلاین دکترلوکس

اولین داروخانه اینترنتی، داروخانه آنلاین با ارسال رایگان در تهران

 

تعرفه‌های ارسال کالا در دکترلوکس

با وجود فناوری اینترنت، همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی خرید کردن هم شکل سابق خود را ندارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از خرید کردن لذت می‌برید حتما طرفدار فروشگاه‌های آنلاین هم هستید. این فروشگاه‌ها به شما کمک می‌کنند که بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد به یک ویترین بزرگ از محصولات مورد نیاز دست یابید. فروشگاه بزرگی که در دستانتان و در گوشی تلفن همراه شما قرار دارد و دنیایی از انتخاب و تنوع را در عرض چند ثانیه مقابل چشمانتان می‌آورد. با این توضیحات دکترلوکس سعی میکند در جهت بهبود وضع ترافیک و آلودگی کمتر برای شهری همچون تهران و همچنین سهولت در خرید با ارسال رایگان برای تهران به امر مهم دست یابد.

 

 - 

 

روش‌ها و تعرفه‌های ارسال کالا در داروخانه آنلاین دکترلوکس

در دکترلوکس ارسال کالا به ( 2 روش ) پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می‌گیرد.

  • سفارش‌های داخل شهر تهران به جز نقاط نامبرده شده در زیر شامل ارسال 100% رایگان و با پیک موتوری، در دو زمان بندی مشخص ارسال خواهد شد.
  • سفارش‌های خارج از شهر تهران بوسیله پست پیشتاز ارسال می‌شود.

 

مناطقی که شامل پیک موتوری نیست:

استادیوم آزادی، تهرانسر، شهرک گلستان، شهرک راه آهن ، ایران خودرو، دهکده المپیک، شهرک استقلال، شاد آباد، شیر پاستوریزه، قلعه حسن خان، پارک چیتگر، چهار دانگه، پیکان شهر، جاده مخصوص.

 

بند 1 = سفارشات داخل شهر تهران همه روزه ( به جز به جز ایام تعطیل ) در داروخانه آنلاین دکتر لوکس در  «« 2 »»  زمان بندی در طول روز ارسال می‌گردد:

 

نوبت اول ارسال: ساعت 10:00  لغایت 14:00

نوبت دوم ارسال: ساعت 15:00  لغایت 19:00

 

بند 2 = پست پیشتاز برای خریداران ساکن شهرستان  ( با نرخ ثابت و منصفانه 15،000 تومان ) می‌باشد،

سفارشات شهرستان‌ها که مبلغ فاکتور بالای 200،000 تومان می‌باشد ارسال رایگان است و هزینه پست بر عهده دکتر لوکس است.

اگر وزن محصولات بیشتر از مبلغ ثابت شود شما هیچ مبلغ اضافی را پرداخت نخواهید کرد.

 

مزیت های دیگر ارسال کالا در دکترلوکس

با مزیت‌هایی دیگری همچون تخفیف‌های شگفت انگیز، پیشنهاد های روزانه، اضافه کردن کمپین‌ها و ارسال در ایام تعطیل رسمی و غیر رسمی؛ همچنین پاسخگویی مستمر و شبانه‌روزی و همچنین تنوع محصولات ارائه شده ایرانی و خارجی، توانسته است جایگاه یک فروشگاه محبوب و پرطرفدار را به خود اختصاص دهد.

آن چیزی که برای مشتریان این فروشگاه بیشتر مورد پسند قرار گرفته جدا از ارسال رایگان سفارشات، بحث تعهد این مجموعه در ارسال هر چه سریعتر می‌باشد که به این مهم عمل کرده و شاهد افزایش روز افزون مشتریان وفادار خود بوده که با اعتماد به این مجموعه انگیزه فراوانی برای گروه داروخانه آنلاین دکتر لوکس به وجود آورده است.

Some text some message..