داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان

تعرفه‌های ارسال کالا

با وجود فناوری اینترنت، همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی خرید کردن هم شکل سابق خود را ندارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از خرید کردن لذت می برید حتما طرفدار فروشگاه‌های آنلاین هم هستید. فروشگاه‌های آنلاین به شما کمک می‌کنند که بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد به یک ویترین بزرگ از محصولات مورد نیاز دست یابید. فروشگاه بزرگی که در دستانتان و در گوشی تلفن همراه شما قرار دارد و دنیایی از انتخاب و تنوع را در عرض چند ثانیه مقابل چشمانتان می‌آورد. با این توضیحات دکترلوکس سعی می کند در جهت بهبود وضع ترافیک و آلودگی کمتر برای شهری همچون تهران و همچنین سهولت در خرید با ارسال رایگان برای تهران به امر مهم دست یابد.

 

روش‌ها و تعرفه‌های ارسال کالا در داروخانه آنلاین دکترلوکس

در دکترلوکس ارسال کالا به ( 2 روش ) پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می‌گیرد.

  1. سفارش‌های داخل شهر تهران 100% رایگان و با پیک موتوری ، در دو زمان بندی مشخص ارسال خواهد شد.
  2. سفارش‌های خارج از شهر تهران بوسیله پست پیشتاز ارسال می‌شود.

 

بند 1 : سفارشات داخل شهر تهران همه روزه حتی ایام تعطیل در داروخانه آنلاین دکترلوکس در  «« »»  زمان بندی در طول روز ارسال می‌گردد :

 

نوبت اول ارسال : ساعت 9:00  لغایت 14:00

نوبت دوم ارسال : ساعت 15:30  لغایت 19:00

 

بند 2 : پست پیشتاز برای کاربران داروخانه آنلاین دکترلوکس با نرخ ثابت و منصفانه 8،000 تومان می‌باشد، اگر وزن محصولات بیشتر از مبلغ ثابت شود شما هیچ مبلغ اضافی را پرداخت نخواهید کرد.

 

مزیت های دیگر ارسال کالا در دکترلوکس

با مزیت‌هایی دیگری همچون تخفیف‌های شگفت انگیز، پیشنهاد های روزانه، اضافه کردن کمپین‌ها و ارسال در ایام تعطیل رسمی و غیر رسمی؛ همچنین پاسخگویی مستمر و شبانه‌روزی و همچنین تنوع محصولات ارائه شده ایرانی و خارجی ، توانسته است جایگاه یک فروشگاه محبوب و پرطرفدار را به خود اختصاص دهد.

آن چیزی که برای مشتریان این فروشگاه بیشتر مورد پسند قرار گرفته جدا از ارسال رایگان سفارشات، بحث تعهد این مجموعه در ارسال هر چه سریعتر می‌باشد که به این مهم عمل کرده و شاهد افزایش روز افزون مشتریان وفادار خود بوده که با اعتماد به این مجموعه انگیزه فراوانی برای گروه داروخانه وحیدیه به وجود آورده است.

Howdy,
Search exact
Search sentence
تلگرام
کانال تلگرام